certyfikat energetyczny Warszawa
Tel: 606 471 235
        698 656 047
Certyfikat energetyczny

Certyfikat energetyczny jest dokumentem, który według nowych uwarunkowań prawnych, decyduje o możliwości oddania nowo powstałego budynku do eksploatacji. Powinni się starać o niego również nowi właściciele już istniejących obiektów, budynków na tyle zmodyfikowanych, by zmieniła się ich charakterystyka energetyczna, bądź obiektów oddawanych pod wynajem. Każdy z certyfikatów ma jeden określony cel, którym jest sformułowanie przypuszczalnych parametrów zużycia energii na potrzeby ogrzewania, ciepłej wody, wentylacji, czy klimatyzacji.

W związku z nowymi uwarunkowaniami legislacyjnymi, warto zawczasu znaleźć kompetentną jednostkę certyfikującą, która przeprowadzi powierzony jej proces szybko, sprawnie i w pełni profesjonalnie. Usługami w tym zakresie służy firma Wieliterm. Jesteśmy firmą doświadczoną i gruntownie przygotowaną z merytorycznego punktu widzenia. Nasi pracownicy posiadają wszelkie uprawnienia decydujące o tym, że każdy z wydanych przez naszą firmę certyfikatów energetycznych jest pełnoprawnym dokumentem. Powierzone nam obowiązki wykonujemy rzetelnie i odpowiedzialnie, czego świadectwem może być stała współpraca z biurami projektowymi, firmami developerskimi oraz lokalnymi samorządami.

Certyfikat energetyczny jest tylko jednym z elementów składających się na pełną ofertę Wieliterm. W naszej gestii leży tworzenie charakterystyk energetycznych do projektów budowlanych, wykonywanie audytów energetycznych oraz okresowych przeglądów technicznych budynków. Ponadto oferujemy usługi z zakresu projektowania, nadzorów budowlanych, usług elektrycznych, klimatyzacji i wentylacji, a także ogrzewnictwa budynków mieszkalnych jak i przemysłowych. Wyróżnia nas profesjonalizm, indywidualne podejście do każdego Klienta oraz niezwykle niski cennik usług. Warto dołączyć do grona zadowolonych Klientów Wieliterm. Zapraszamy!

wykonywanie projektów
Certyfikat energetyczny Kraków - zawiera szacunki co do zapotrzebowania budynku na energię, wydawany jest w wyniku dyrektyw Unii Europejskiej dotyczących efektywności cieplnej budynków.

Świadectwa energetyczne Kraków - Unia Europejska promuje efektywne wykorzystanie energii sprzyjające ekologii i mniejszym wydatkom, wynikiem wprowadzanych prze nią dyrektyw jest właśnie świadectwo energetyczne określające szacunkowe zapotrzebowanie budynku na energię.

Nadzory budowlane - kwestia nadzoru budynków już na etapie powstawanie jest niezwykle istotna, pozwala to dopilnować zachowania wszelkich procedur i zgodności powstałego budynku z wymaganymi normami.

Audyt energetyczny - dokładna analiza związana z działaniami mającymi na celu polepszenie efektywności cieplnej.

wykonywanie projektów
 Wieliterm - certyfikaty energetyczne budynków WIELITERM - Wieliczka, Kraków, Warszawa, Stalowa Wola

 

audyty energetyczne


   PROMOCJA

Cena certyfikatu energetycznego domu jednorodzinnego

 tanie certyfikaty energetyczne 250zł tanie świadectwa energetyczne brutto*
świadectwa energetyczne promocja

* przy dostarczeniu dokumentacji budynku przez Klienta, obowiązuje dla budynków o powierzchni do 200m2. Budynki bez klimatyzacji.

   POLECAMY:


BADANIA TERMOWIZYJNE
Sprawdź stan swojego budynku termowizja

kosztorysy

ANALIZA
EKONOMICZNO-ENERGETYCZNA

budynku projektowanego

kosztorysy

Analiza efektywności
zastosowania alternatywnych źródeł energii w budynkach


kosztorysy

PROJEKT NOWY EXPERT
W związku ze stałym podnoszeniem kwalifikacji nasi pracownicy biorą udział w projekcie Nowy Expert
- prowadzonym przez Fundację Poszanowania Energii

kosztorysy

projektowanie energooszczędne

Copyright Wieliterm 2021. Wszystkie prawa zastrzeżone.