certyfikat energetyczny Warszawa
Tel: 606 471 235
        698 656 047Nadzory budowlane KrakówZgodnie z ustawą Prawo Budowlane Inwestor ma obowiązek zorganizowania procesu budowlanego i zapewnić nadzór kierownika budowy posiadającego odpowiednie uprawnienia.

Firma WIELITERM prowadzi głównie nadzory budowlane domów jednorodzinnych oferując usługi kierownika budowy, który pomaga organizować prace budowlane, nadzoruje ich przebieg oraz zajmuje się odbiorem tychże prac.

Zatrudnienie doświadczonego kierownika budowy zmniejsza ryzyko poniesienia dodatkowych kosztów związanych z błędami i zaniedbaniami wykonawcy robót budowlanych.

Decydując się na nasze usługi możecie Państwo liczyć na pełną pomoc naszych specjalistów oraz firm ściśle z nami współpracujących.

Doradzimy na etapie projektowania budynku, załatwimy pozwolenie na budowę, skompletujemy dokumentację, poprowadzimy budowę, doradzimy wykonawców i, co najważniejsze, wykonamy to sprawnie i rzetelnie.

Działając zwracamy szczególną uwagę na to aby budynek był maksymalnie energooszczędny, a zastosowane w nim rozwiązania gwarantowały niskie koszty eksploatacyjne w przyszłości.

Dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu audytorów energetycznych możemy już na etapie wyboru projektu domu oszacować jego przyszłe koszty eksploatacyjne.


BUDUJ ENERGOOSZCZĘDNIE Z WIELITERM


kierowanie budową

Przykładowe realizacje w których świadczyliśmy usługi kierownika budowy.


kierownik budowy - Kraków

Nadzór nad pracami budowlanymi w Centrum Handlowym "KROKUS" w Krakowie.kierowanik budowy

Nadzór budowlany prowadzony przez firmę Wieliterm dotyczy zarówno budynków mieszkaniowych jak i przemysłowych.

Jedną z najważniejszych decyzji dotyczących budowy domu jest wybór kierownika budowy, który będzie wykonywał nadzór budowlany i będzie pilnował prawidłowego wykonania inwestycji przez wybranych wykonawców. Kierownik budowy oprócz standardowego pilnowania poprawności wykonywanej inwestycji pomaga w skompletowaniu wymaganej do odbioru dokumentacji oraz wypełnia najważniejszy dla inwestycji dokument czyli dziennik budowy – są to podstawowe obowiązki kierownika jakie kryją się pod pojęciem „nadzory budowlane”.

Nadzorowanie przebiegu realizacji budowy może być wykonywane przez osoby posiadające uprawnienia do sprawowania nadzory budowlane. Specjaliści z firmy Wieliterm oprócz wymaganych ustawowo uprawnień posiadają również bogate doświadczenie w tego typu działalności. Nadzorowaliśmy prace budowlane przy budynkach w województwie małopolskim, a szczególnie w gminach: Kraków, Wieliczka, Niepołomice, Kłaj, Myślenice, Gdów, Biskupice.
wykonywanie projektów
Usługi projektowe Kraków - stworzenie odpowiedniego projektu budynku zgodnego z obowiązującymi normami jest niezwykle ważne w procesie zapewniania właściwej efektywności cieplnej, warto zlecić to profesjonalistom.

wykonywanie projektów
 Wieliterm - certyfikaty energetyczne budynków WIELITERM - Wieliczka, Kraków, Warszawa, Stalowa Wola

 

audyty energetyczne


   PROMOCJA

Cena certyfikatu energetycznego domu jednorodzinnego

 tanie certyfikaty energetyczne 250zł tanie świadectwa energetyczne brutto*
świadectwa energetyczne promocja

* przy dostarczeniu dokumentacji budynku przez Klienta, obowiązuje dla budynków o powierzchni do 200m2. Budynki bez klimatyzacji.

   POLECAMY:


BADANIA TERMOWIZYJNE
Sprawdź stan swojego budynku termowizja

kosztorysy

ANALIZA
EKONOMICZNO-ENERGETYCZNA

budynku projektowanego

kosztorysy

Analiza efektywności
zastosowania alternatywnych źródeł energii w budynkach


kosztorysy

PROJEKT NOWY EXPERT
W związku ze stałym podnoszeniem kwalifikacji nasi pracownicy biorą udział w projekcie Nowy Expert
- prowadzonym przez Fundację Poszanowania Energii

kosztorysy

projektowanie energooszczędne

Copyright Wieliterm 2009. Wszystkie prawa zastrzeżone.