certyfikat energetyczny Warszawa
Tel: 606 471 235
        698 656 047

Świadectwa energetyczne Kraków

Świadectwa energetyczne stanowią jeden z elementów oferty firmy Wieliterm z Krakowa. Jako zespół wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistów, możemy poszczycić się już pokaźną sumą dotychczasowych realizacji, które były w pełni satysfakcjonujące dla naszych Klientów. Nie jest to jednak jedyny obszar naszej pracy. W gestii Wieliterm leży również tworzenie charakterystyk energetycznych do projektów budowlanych, wykonywanie audytów energetycznych oraz okresowych przeglądów technicznych budynków.

Ponadto oferujemy usługi z zakresu projektowania, nadzorów budowlanych, usług elektrycznych, klimatyzacji i wentylacji, a także ogrzewnictwa budynków mieszkalnych jak i przemysłowych. Jesteśmy firmą, która stawia sobie najwyższą poprzeczkę, dlatego do każdego zlecenia i realizacji podchodzimy z taką samą dozą uwagi i zaangażowania. Nasze świadectwa energetyczne wydawane w Krakowie są dokumentami akceptowanymi prawnie. Wynika to bezpośrednio z uprawnień i możliwości naszych pracowników.

Przygotowywanie świadectw energetycznych opiera się na przypuszczalnym określeniu parametrów zużycia energii na potrzeby ogrzewania, cieplej wody, klimatyzacji, czy wentylacji. W związku ze zmianą w prawie, od 2009 roku świadectwa energetyczne są w Krakowie dokumentami decydującymi o oddaniu nowo powstałego, czy w wysokim stopniu zmodyfikowanego budynku do eksploatacji. By szybko i sprawnie przeprowadzić proces wdrożenia obiektu do eksploatacji, warto znaleźć kompetentną jednostkę certyfikującą. Wieliterm zagwarantuje Państwu najniższe ceny oraz w pełni profesjonalną obsługę. Zapraszamy!

Po profesjonalny certyfikat energetyczny zapraszamy w Krakowie do firmy WIELITERM wykonywanie projektów
Świadectwo energetyczne Kraków - Unia Europejska promuje efektywne wykorzystanie energii sprzyjające ekologii i mniejszym wydatkom, wynikiem wprowadzanych prze nią dyrektyw jest właśnie świadectwo energetyczne określające szacunkowe zapotrzebowanie budynku na energię.

Audyt energetyczny - dokładna analiza związana z działaniami mającymi na celu polepszenie efektywności cieplnej.wykonywanie projektów
 Wieliterm - certyfikaty energetyczne budynków WIELITERM - Wieliczka, Kraków, Warszawa, Stalowa Wola

 

audyty energetyczne


   PROMOCJA

Cena certyfikatu energetycznego domu jednorodzinnego

 tanie certyfikaty energetyczne 250zł tanie świadectwa energetyczne brutto*
świadectwa energetyczne promocja

* przy dostarczeniu dokumentacji budynku przez Klienta, obowiązuje dla budynków o powierzchni do 200m2. Budynki bez klimatyzacji.

   POLECAMY:


BADANIA TERMOWIZYJNE


Sprawdź stan swojego budynku termowizja

usługi projektowe Wieliczka

ANALIZA
EKONOMICZNO-ENERGETYCZNA

budynku projektowanego

biuro projektowe Stalowa Wola

Analiza efektywności
zastosowania alternatywnych źródeł energii w budynkach


architekt Kraków

PROJEKT NOWY EXPERT
W związku ze stałym podnoszeniem kwalifikacji nasi pracownicy biorą udział w projekcie Nowy Expert
- prowadzonym przez Fundację Poszanowania Energii

projekt przebudowy

projektowanie energooszczędne

Copyright Wieliterm 2021. Wszystkie prawa zastrzeżone.