certyfikat energetyczny Warszawa
Tel: 606 471 235
        698 565 047


Świadectwo charakterystyki energetycznej

Świadectwo charakterystyki energetycznej to dokument, który zawiera wyniki analizy zapotrzebowania na energię konkretnego budynku. Wydawane jest ono przez upoważnioną do tego jednostkę certyfikującą. Po zmianach w uwarunkowaniach prawnych, od 2009 roku stanowi niezbędny czynnik decydujący o oddaniu nowego budynku do eksploatacji. Dokument ten wymagany jest również w sytuacji, gdy istniejący już obiekt staje się przedmiotem wynajmu lub sprzedaży, bądź został na tyle zmodyfikowany, by na skutek remontu jego charakterystyka energetyczna uległa zmianie.

W kwestii przygotowania świadectwa charakterystyki energetycznej zapraszamy do firmy Wieliterm. Dysponujemy kompetencjami i uprawnieniami pozwalającymi nam na wydawanie pełnoprawnych certyfikatów. Zaufało nam już szerokie grono Klientów, w pełni usatysfakcjonowanych współpracą z naszą firmą. Każde świadectwo energetyczne jest wynikiem skrupulatnych badań, a nasze czynności wykonujemy na tyle sprawnie i profesjonalnie, by zawsze dotrzymywać założonych terminów i warunków umowy. Odzwierciedleniem naszej rzetelności oraz zaangażowania może być stała współpraca Wieliterm z biurami projektowymi, firmami developerskimi oraz lokalnymi samorządami.

Działamy na terenie województwa małopolskiego, podkarpackiego, śląskiego oraz mazowieckiego, tak więc wydawane przez naszych specjalistów świadectwa charakterystyki energetycznej mogą Państwo uzyskać szybko, sprawnie i co ważne, na preferencyjnych warunkach finansowych. Zapraszamy do Wieliterm!

wykonywanie projektów
Świadectwo energetyczne Wieliczka - Unia Europejska promuje efektywne wykorzystanie energii sprzyjające ekologii i mniejszym wydatkom, wynikiem wprowadzanych prze nią dyrektyw jest właśnie świadectwo energetyczne określające szacunkowe zapotrzebowanie budynku na energię.

Charakterystyka energetyczna Kraków - powinna powstać już na etapie projektowania i być częścią projektu budowlanego budynku.

wykonywanie projektów
 Wieliterm - certyfikaty energetyczne budynków WIELITERM - Wieliczka, Kraków, Warszawa

 

audyty energetyczne

   PROMOCJA

Cena certyfikatu energetycznego domu jednorodzinnego

 tanie certyfikaty energetyczne 250zł tanie świadectwa energetyczne brutto*
świadectwa energetyczne promocja

* przy dostarczeniu dokumentacji budynku przez Klienta, obowiązuje dla budynków o powierzchni do 200m2. Budynki bez klimatyzacji.

   POLECAMY:


Nowości w naszej ofercie :

BADANIA TERMOWIZYJNE
Sprawdź stan swojego budynku termowizja

kosztorysy

ANALIZA
EKONOMICZNO-ENERGETYCZNA

budynku projektowanego

kosztorysy

Analiza efektywności
zastosowania alternatywnych źródeł energii w budynkach


kosztorysy

PROJEKT NOWY EXPERT
W związku ze stałym podnoszeniem kwalifikacji nasi pracownicy biorą udział w projekcie Nowy Expert
- prowadzonym przez Fundację Poszanowania Energii

kosztorysy

Copyright Wieliterm 2009. Wszystkie prawa zastrzeżone.             seriws komputerowy Kraków, tanie strony www, identyfikacja wizualna w sieci