certyfikat energetyczny Warszawa
Tel: 606 471 235
        698 656 047

Świadectwo energetyczne Kraków

Świadectwo energetyczne to dokument, którego zadaniem jest sprecyzowanie wielkości zapotrzebowania na energię elektryczną w konkretnym budynku. Dotyczy to energii w pojęciu ogólnym, to znaczy tej niezbędnej do ogrzewania, przygotowania ciepłej wody oraz wentylacji i klimatyzacji. W budynkach użyteczności publicznej przewiduje również udział energii potrzebnej do oświetlenia konkretnej przestrzeni. Aktualnie wydanie takiego świadectwa jest czynnikiem decydującym o oddaniu nowo powstałego budynku do użytkowania. Budynki już istniejące i eksploatowane muszą wykazać się świadectwem energetycznym w momencie stania się przedmiotem sprzedaży lub wynajmu. Procedura przyznawania tego rodzaju dokumentów powinna zostać uruchomiona również w sytuacji, gdy dany budynek został na tyle przebudowany i zmodyfikowany, by na skutek remontu jego charakterystyka energetyczna uległa zmianie.

Po prawomocne świadectwo energetyczne zapraszamy w Krakowie do firmy Wieliterm. Nasze kompetencje w zakresie wykonywanych czynności są imponujące, a długa lista dotychczasowych Zleceniodawców może świadczyć o zaufaniu ze strony Klientów i jednocześnie naszym profesjonalizmie. By mieć do czynienia ze świadectwem energetycznym, które może być dokumentem w pełni wiążącym, osoba wydająca taką analizę powinna posiadać specjalistyczne uprawnienia w tym zakresie. Nasi specjaliści posiadają wszelkie niezbędne kwalifikacje oraz ich pisemne potwierdzenie. Z naszych obowiązków wywiązujemy się rzetelnie i terminowo, gwarantując przy tym miłą atmosferę współpracy i niezwykle korzystne warunki cenowe. Zapraszamy do Wieliterm!

wykonywanie projektów
Certyfikat energetyczny Kraków - zawiera szacunki co do zapotrzebowania budynku na energię, wydawany jest w wyniku dyrektyw Unii Europejskiej dotyczących efektywności cieplnej budynków.

Świadectwo charakterystyki energetycznej - zawiera ono informacje dotyczące szacowanego zużycia energii przez budynek, może stanowić podstawe do przeprowadzenia termomodernizacji budynku.

wykonywanie projektów
 Wieliterm - certyfikaty energetyczne budynków WIELITERM - Wieliczka, Kraków, Warszawa, Stalowa Wola

 

audyty energetyczne


   PROMOCJA

Cena certyfikatu energetycznego domu jednorodzinnego

 tanie certyfikaty energetyczne 250zł tanie świadectwa energetyczne brutto*
świadectwa energetyczne promocja

* przy dostarczeniu dokumentacji budynku przez Klienta, obowiązuje dla budynków o powierzchni do 200m2. Budynki bez klimatyzacji.

   POLECAMY:


BADANIA TERMOWIZYJNE
Sprawdź stan swojego budynku termowizja

usługi projektowe Wieliczka

ANALIZA
EKONOMICZNO-ENERGETYCZNA

budynku projektowanego

biuro projektowe Stalowa Wola

Analiza efektywności
zastosowania alternatywnych źródeł energii w budynkach


architekt Kraków

PROJEKT NOWY EXPERT
W związku ze stałym podnoszeniem kwalifikacji nasi pracownicy biorą udział w projekcie Nowy Expert
- prowadzonym przez Fundację Poszanowania Energii

projekt przebudowy

projektowanie energooszczędne

Copyright Wieliterm 2021. Wszystkie prawa zastrzeżone.