certyfikat energetyczny Warszawa
Tel: 606 471 235
        698 656 047

Świadectwo energetyczne Wieliczka

Świadectwo energetyczne jest w Wieliczce certyfikatem stwierdzającym zapotrzebowanie na energię cieplną niezbędną do funkcjonowania budynku. Obejmuje ono dokładne wyliczenie kilku wartości składowych to jest energii do ogrzewania, przygotowania ciepłej wody użytkowej oraz w niektórych przypadkach wentylacji i klimatyzacji.

Świadectwo energetyczne Wieliczka bierze pod uwagę różne źródła wydatkowania energii przez budynek, np. dla budynków użyteczności publicznej bierze się również pod uwagę zapotrzebowanie na energię elektryczną niezbędną do oświetlenia budynku. Jest dokumentem niezbędnym na etapie zakończenia budynku i starania się o pozwolenie na użytkowanie.

Dla budynków wynajmowanych lub sprzedawanych na rynku wtórnym również istnieje potrzeba posiadania odpowiednich dokumentów. Jeżeli budynek zostaje poddany przebudowie i w związku z tym zmienia się jego charakterystyka energetyczna to również należy zlecić przygotowanie odpowiednich odkumentów świadczących o poziomie efektywności energetycznej.

Firma Wieliterm oferuje w Wieliczce świadectwa energetyczne dla każdego rodzaju budynku. Profesjonalizm naszych usług w połączeniu z bardzo bogatym doświadczeniem gwarantuje, że opracowane przez nas certyfikaty są wiarygodnym i rzetelnym źródłem informacji o stanie Państwa budynku.

Wydawaniem świadectw energetycznych zajmują się osoby posiadające specjalne uprawienia do ich wykonywania, lista takich osób znajduje się na stronie Ministerstwa Infrastruktury, Nasi specjaliści również posiadają te uprawnienia tak więc decydując się na nasze usługi macie Państwo pewność, że korzystacie z legalnie działającej firmy w przeciwieństwie do wielu działających na rynku. Z naszych obowiązków wywiązujemy się rzetelnie i terminowo, oferujemy niskie ceny i bardzo miłą współpracę , setki inwestorów zaufało firmie Wieliterm.wykonywanie projektów
Certyfikat energetyczny - obejmuje szacunkowe dane dotyczące zapotrzebowania budynku na energię, został wprowadzony w wyniku dyrektyw Unii Europejskiej związanych z efektywnością cieplną budynków.

wykonywanie projektów
 Wieliterm - certyfikaty energetyczne budynków WIELITERM - Wieliczka, Kraków, Warszawa, Stalowa Wola

 

audyty energetyczne


   PROMOCJA

Cena certyfikatu energetycznego domu jednorodzinnego

 tanie certyfikaty energetyczne 250zł tanie świadectwa energetyczne brutto*
świadectwa energetyczne promocja

* przy dostarczeniu dokumentacji budynku przez Klienta, obowiązuje dla budynków o powierzchni do 200m2. Budynki bez klimatyzacji.

   POLECAMY:


BADANIA TERMOWIZYJNE
Sprawdź stan swojego budynku termowizja

usługi projektowe Wieliczka

ANALIZA
EKONOMICZNO-ENERGETYCZNA

budynku projektowanego

biuro projektowe Stalowa Wola

Analiza efektywności
zastosowania alternatywnych źródeł energii w budynkach


architekt Kraków

PROJEKT NOWY EXPERT
W związku ze stałym podnoszeniem kwalifikacji nasi pracownicy biorą udział w projekcie Nowy Expert
- prowadzonym przez Fundację Poszanowania Energii

projekt przebudowy

projektowanie energooszczędne

Copyright Wieliterm 2011. Wszystkie prawa zastrzeżone.